Získajte pleťové sérum k nákupu Makeup Revolution London a Revolution Skincare nad 10 €!

St.Tropez Self Tan Classic Bronzing Mousse Ultraľahká samoopaľovacia pena pre ženy 120 ml

Kód produktu: 106876 Skladom > 10 ks
 
 
13,66
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre St.Tropez Self Tan Classic Bronzing Mousse Samoopaľovací prípravok
Darčekové kazety St.Tropez Self Tan Classic Bronzing Mousse Samoopaľovací prípravok kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Snívate o perfektne opálenej pokožke? Váš sen vám splní značka St. Tropez, ktorá patrí k svetovo najznámejším výrobcom samoopaľovacej kozmetiky. Produkty tejto značky sľubujú prirodzene vyzerajúci efekt opálenia počas niekoľkých minút a príjemnú vôňu. Po použití samoopaľovacích prípravkov St. Tropez bude vaša pokožka nie len pobozkaná slnkom, ale aj svieža a hydratovaná.

Samoopaľovacia kozmetika St. Tropez

V ponuke značky St. Tropez nájdete samoopaľovacie krémy aj peny, telové peelingy, peelingové rukavice, samoopaľovacie spreje a hydratačné telové mlieka. Vyskúšajte napríklad samoopaľovaciu penu St. Tropez Self Tan Express, ktorá behom chvíle vytvorí prirodzene opálený vzhľad, nezanecháva stopy a prispôsobuje pigmentáciu všetkým typom pokožky. K aplikácii tohto aj ďalších samoopaľovacích prípravkov slúži aplikátor samoopaľovacích prípravkov St. Tropez Tan Applicator Mitt, vďaka ktorému dosiahnete rovnomerné nanesenie.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: