Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream Protistarnúci liftingový krém pre ženy 50 ml

1x
Kód produktu: 103199 Nie je skladom Strážiť produkt 66,76
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream Denný pleťový krém
Darčekové kazety Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream Denný pleťový krém kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Shiseido je japonský výrobca najrôznejšej pleťovej, telovej aj vlasovej kozmetiky. Zakladateľom firmy (vznikla už v roku 1872) sa stal bývalý lekárnik. Spoločnosť Shiseido okrem iného ako prvá uviedla púdre na tvár v telovej farbe. Že na tom nie je nič divné? V Japonsku rozhodne je - Japonky sa tou dobou totiž pudrovaly zásadne bielo. Do sveta začala značka Shiseido prenikať v 60. rokoch 20. storočia. Prvý parfum Shiseido - Zen sa v roku 2007 dočkal svojej reformulácií. Aj napriek tomu patrí, medzi parfumy Shiseido, k najobľúbenejším. Parfumy japonských značiek bývajú často veľmi ľahké a vzdušné, pre Shiseido to ale tak celkom neplatí; v ponuke nájdete ľahké aj veľmi výrazné, vždy však jedinečné a luxusné parfumy Shiseido, ktoré rozhodne stoja za bližšie zoznámenie. Originálne parfumy Shiseido ukrývajú vo svojich štýlových flakónoch voňavé klenoty, ktoré sa už niekoľko rokov radia na špičku medzi vôňami.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Zatiaľ používam krátko tento druh krému, pretože je na trhu nový, ale konzistencia je dobrá.... ale všeobecne značku Shiseido Benefiance používam odkedy je v SR na trhu. Som spokojná.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: