Získajte make-up hubku Revolution Relove Beauty Beast k nákupom značiek REVOLUTION Beauty!

Sergio Tacchini Splendida Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 133200)
12,35
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 130711)
5,38

Popis produktu

Zamilujte sa hneď dvakrát: na prvý pohľad aj privoňanie! Štýlová, do čierna odetá dámska parfumovaná voda Sergio Tacchini Splendida vás ohromí zamatovo bielou broskyňou, gurmánskymi akordmi mandle a medu, iskrivosťou bergamotu aj eleganciou dreva. Nemenej príťažlivé je kvetinové srdce s veľmi ženskými arómami kosatca, jazmínu a pivonky. Mladistvá parfumovaná voda Sergio Tacchini Splendida zhŕňa všetko, čo je typické pre 20. roky 21. storočia: nevyhnutnú akciu, dynamiku, ale aj potrebu účinne relaxovať a nezanedbávať osobný život. EdP Splendida je proste skvelým vonným podpisom modernej ženy.

Prečo staviť na parfum Sergio Tacchini Splendida?

  • dámska EdP na denné aj večerné nosenie,
  • v úvode bergamot, biela broskyňa a mandle,
  • v srdci vzácny kosatec, jazmín a pivonka,
  • v základe tonka, med a virgínsky céder,
  • atraktívny čierny flakón so zlatým písmom.

Posúďte dielo parfumérky Coralie Spicher

Autorkou vonného diela Sergio Tacchini Splendida je nádejná parfumérka Coralie Spicher, rodáčka zo Ženevy, žijúca v Paríži. Coraliu pri jej tvorbe inšpirujú rozmanité miesta, ľudia, architektúra, umelecké predmety, jedlo, rituály, zážitky, zvyky, móda a samozrejme s tým všetkým spojené vône. Zvedavá tvorkyňa, ktorá sa má podľa svojich slov denne čo učiť, potom svoje bezprostredné emócie prenáša do parfumovej tvorby. Posúďte, ako sa jej podarila kompozícia parfumovanej vody Sergio Tacchini Splendida. Práve tu si ju môžete objednať za vynikajúcu cenu.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: