Serge Lutens Chergui Parfumované vody unisex

2x

Popis produktu

Serge Lutens Chergui je sladká kořenitá vůně s nádechem orientu. Magický elixír ze santalového dřeva s nádechem horkého kadidla, medu, růže a tabákového listu.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Lucia

Chergui som kúpila omylom, no pri prvom nádychu som vedela, že si budeme rozumieť. Je to krásne hrejivá, nostalgická vôňa, ktorá vo mne evokuje pocit bezpečia. Môj nos je, čo sa odhaľovania jednotlivých zložiek v parfumoch týka, pomerne necvičený a tak jediné čo dokážem spoľahlivo rozoznať sú tabakové listy. Parfum je rozhodne unisex, možno o niečo bližšie k pánskemu koncu spektra a rada ho nanášam prstom priamo na pulzné body, než aby som používala priloženú pumpičku. Povedala by som, že Chergui sa hodí skôr na večer a na chladnejšie mesiace, ale sama som ho nosila aj počas dňa a v lete. Výdrž na oblečení je poľahky aj cez 24 hodín, na koži u mňa o poznanie kratšie, približne 4-6 hodín. Krásna, krásna vôňa, určite si ju budem kupovať opakovane. pozn. Momentálne je hore na obrázku na flakóne čierna etiketa..v skutočnosti je však krémovo biela.

haifa

chjo.. to byla rychlost už je zase vyprodaná. Ta vůně je boží medově sladká bylinná ambrová hustá láska na první přičichnutí , já ji cíí taky


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: