Schwarzkopf Professional Bonacure R-Two Resetting Shampoo Čistiaci a posilňujúci šampón na poškodené vlasy pre ženy 1000 ml

          
Skladom   |  (ID: 149946)
21,31
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 149947)
9,55

Popis produktu

Dobre známe logo so siluetou čiernej hlavy určite netreba dopodrobna predstavovať. Profesionálna kadernícka kozmetika Schwarzkopf Professional má za sebou viac než 120ročnú tradíciu, a túto dlhú dobu zasvätila skúmaniu vlasov a zdokonaľovaniu kozmetiky na vlasovú starostlivosť, ale aj styling a farbenie. Ak nejaká značka na trhu perfektne rozumie vlasom všetkých typov a dobre vie, ako sa o vlasy postarať, tak je to práve Schwarzkopf Professional. Táto vlasová kozmetika je dnes symbolom kvality, spoľahlivosti a dôvery a zaslúžila si tisíce rôznych patentov. Väčšina z nich sa stala míľnikom v starostlivosti o vlasy, mnohé na kozmetickom trhu spôsobili malú revolúciu. Čo je hlavnou motiváciou značky Schwarzkopf Professional? Jednoznačne krásne vlasy.

Aká je história kozmetiky od Schwarzkopf Professional?

Keby ste hľadali korene tejto značky, museli by ste sa vrátiť do roku 1898. Hans Schwarzkopf v tomto roku v Berlíne otvoril vlastnú drogériu a možno si už vtedy uvedomoval, že ho jeho meno Schwarzkopf (=čierna hlava) tak trochu predurčuje na kariéru spojenú s vlasmi. Netrvalo dlho a drogéria pána Schwarzkopfa začala po svojím menom ponúkať práškový šampón rozpustný vo vode. Jeden z prvých značkových produktov na trhu kozmetiky sa stal veľkým hitom. V 20. rokoch prišiel na trh prvý tekutý šampón, v roku 1949 potom prvý krémový šampón v tube, ktorý v podstate pomohol popularite šampónov v celom Nemecku. Veľkými úspechmi sa stali aj prvé fixačné prípravky Taft, prezývané ,,tekutá sieťka na vlasy" a v 60. rokoch jedinečná farba na vlasy Schwarzkopf Igora Royal, ktorá má v dnešných dňoch neuveriteľných 120 odtieňov. Obľubu si získalo aj veľa ďalších prípravkov na starostlivosť, úpravu a farbenie vlasov.

Aké produkty od Schwarzkopf Professional si obľúbite?

Podporte aj vy svoju vlastnú individualitu a ukážte tú najlepšiu časť svojho ja s vlasovou kozmetikou Schwarzkopf Professional. Na ceste za úžasným účesom vám pomôžu stylingové prípravky Osis+, medzi bestsellery patrí napríklad vyhladzujúce sérum Flatliner, stylingová guma Thrill alebo sprej na lesk vlasov Sparkler. Každý typ vlasov si príde na svoje v jedinečnom rade na starostlivosť o vlasy BC Bonacure, ktorý ponúka šampóny, kondicionéry aj masky na suché, poškodené, jemné, farbené a normálne vlasy. Schwarzkopf Professional myslí aj na mužov s produktovým radom 3DMEN, spoľahlivú fixáciu vášmu účesu poskytne Schwarzkopf Silhouette. Aký produkt si na svoju hrivu vyberiete vy?

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest