Získajte pleťové sérum k nákupu Makeup Revolution London a Revolution Skincare nad 10 €!

Rochas Mademoiselle Rochas Parfumované vody pre ženy

Popis produktu

Chcete sa v sekunde ocitnúť v Paríži, meste módy? Potom privoňajte k vôni parfumovanej vody pre ženy Rochas Mademoiselle Rochas z roku 2017, ktorá je následovníčkou obľúbenej vône Madame Rochas, ktorá uzrela svetlo sveta už v roku 1960. Sladká kvetinová vonná kompozícia je synonymom hravosti a francúzskej elegancie. A elegancia sa premieta aj do jednoduchého designu flakónika vo svetloružovej farbe zdobeného bielou mašľou.

Sladká kvetinová vôňa

Čierna ríbezľa a neodolateľná vôňa kandizovaného jablka je duetom, ktorým sa vôňa parfumovanej vody otvára. Vzápätí sú ovocné akordy nasledované kvetinovou arómou, ktorá vás zahalí do závoja, z ktorého srší ženskosť a nežnosť. Vychutnajte si plnými dúškami súznenie egyptského jazmínu a ruže, ktorá je právom nazývaná ako kráľovná medzi kvetinami. A čím že je vonná symfónia zakončená? Súhrou zvodného pižma, pravej ambry a hrejivého dreva.

Vôňa parfumovanej vody pre ženy Rochas Mademoiselle Rochas sa stane vaším očarujúcim doplnkom vhodným predovšetkým do teplých jarných dní.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie 1x

Iva

Zmyselna,očarujúca

  • Milijem tento štyl vone
  • Nič
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: