Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfumovaná voda pre mužov 100 ml

Nie je skladom   |  (ID: 83586)
62,50
          
Skladom   |  (ID: 116493)
39,40

Popis produktu

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir vstúpila do vzrušujúceho sveta vôní v roku 2018. Pánsku kompozíciu inšpirovalo veľkomesto zahalené do nočnej tmy, ktorú presvetľuje len luna v splne. Je určená pre silného muža s otvorenou povahou, ktorého sexy pohľad dokáže zaiskriť aj v najtmavšej tme. S vôňou For Him Bleu Noir sa stanete dokonalým dobyvateľom. Úplne naplní miestnosť, do ktorej vojdete, prítomným ženám sa zatají dych a vy sa môžete vydať priamou cestou k srdcu tej, ktorú si vyberiete...

Drevnatá pižmová vôňa

Pánsky parfum Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir je intenzívna vôňa, v ktorej sa snúbia mužské akordy pižma, ambry a vetiveru, doplnené symfóniou ebenového a cédrového dreva. Ponorte sa do tajomného sveta parfumovanej vody Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir, ktorá dokonale zdôrazní vašu osobnosť aj štýl. Aj skvostný flakónik dosvedčí vás dobrý vkus.

Modro-čierne mámenie

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir je elegantná svojou nádhernou modrou farbou, nekomplikovaná vďaka osvedčeným ingredienciám a celkovo prudko zvodná, fascinujúca. Tajuplné prepojenie modrej a čiernej stelesňuje modré cédrové drevo a čierne ebenové drevo, samozrejme s neoddeliteľnou dávkou erotizujúceho pižma. Parfumovaná voda je silnejšou verziou rovnomennej toaletnej vody z roku 2015. Podľa nálady ju vynosíte v teplejšom aj chladnejšom počasí, večer do spoločnosti aj cez deň pri bežných aktivitách. Vždy zažiarite!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: