Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Montale Intense Pepper Parfumovaná voda 100 ml unisex

1x

Popis produktu

Montale - táto francúzska značka bola založená v roku 2003 v Paríži parfumérom Pierrom Montale. Pierre Montale strávil veľa času v Saudskej Arábii. Práve zmes vôní sprevádzaná Orientom sa stala predlohou pre parfumy Montale. Exkluzívne parfumy Montale sú vyrábané zo vzácnych prírodných materiálov vo veľkej koncentrácii, preto majú parfumy Montale intenzívnu dlhotrvajúcu vôňu. Rad Oud Parfums Montale je prvá francúzska rada vôní venovaná tajomnej a veľmi vzácnej zložke - Aoudu. Aouda je aromatická živica vznikajúca v dreve orličníku nakazeného plesňou. Parfumy Montale sú elixíry lásky, šťastia, tajomstiev pochádzajúcich z hlbín času. V každom parfume Montale nájdete kus čarovnej histórie Orientu.

Hodnotenie 4.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Kamil Č.

Určite vhodná na teplé mesiace. Ako citrónový koláč do ktorého je pridané čierne korenie. Po celú dobu jemne nasladlé po dobu zhruba 8 hodín. Potom už nastúpi na rad dubový mach čo sa okolo vás húpe ešte veľmi dlho.

  • Kvalitný hliníkový obal ktorý dokonale konzervuje parfum. Nie ako u sklenených fliaš na ktoré pôsobí svetlo a je ich treba správne skladovať.
  • Možno kúsok viac výklenku lebo s touto vôňou už som sa stretol aj u dizajnéra. Iná čo sa vône týka. Kvalita surovín je samozrejme o veľa tried vyššia!!!
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: