KENZO Le Monde Est Beau Toaletné vody pre ženy

28x

Popis produktu

Z priezračného, žiarivého flakóna vône Le Monde Est Beau v tvare kamienka vyrastá zlatožltý púčik, čerstvá kvetina, ktorá sa stále rodí a nikdy neumiera. Príroda, z ktorej stále pramení nový život. Le Monde Est Beau je jemná, sladko kvetinovo-ovocná vôňa. V Le Monde Est Beau sa miešajú svieže kvetinové tóny a šťavnaté, miestami horkasté ovocie - čerešňové kvety, čierne ríbezle. Nie je to typická letná vôňa, ak dávate v horúčave prednosť čistým citrusom, ale na jar sa Le Monde Est Beau svojim optimizmom hodí úžasne.

Hodnotenie 4.6
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 28hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 28x


Danka

Toto nie je svieza vona. Zboznujem v parfemoch vonu ceresnoveho kvetu a jemnej akoby zadymenosti.Velmi dlho som tuzila po tejto voni,konecne prisiel na nu cas,je nadherna,tesim sa ze ju mam.

Julka

Toto som zháňala roky a konečne som to zohnala. Jedna z najlepších vôní, bála som sa, či nebude iná ako kedysi dávno pradávno, keď som ju poznala, no je taká istá. Má už síce roky, ale tým dnešným môže konkurovať ostane to jednou z mojich naj a ten začiatok vône úžasný, flakón nádherný, som rada, že sa vrátila na trh.

nataša

fakt nezameniteľná, z trhu sa vytráca a preto stúpa jej cena, kedysi som si kupovala túto toaletku za 900.- korún.

Ivco

vynikajúca nezamenitelná

Monika

nádherná vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: