HUGO BOSS Boss The Scent Magnetic Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Nie je skladom   |  (ID: 167464)
105,26

ZÁRUKA ORIGINALITY

Predávame výhradne originálne produkty.

13+ ESHOPov V EURÓPE

Spoľahlivá značka s medzinárodným dosahom.

DOPRAVA UŽ OD 2,99 €

Packeta a DPD. Zdarma nad 129 €.

Skladom   |  (ID: 167479)
 
47,56

Popis produktu

Hľadáte parfum, s ktorým v spoločnosti zaručene zabodujete? Novú úroveň až magnetickej príťažlivosti dosahuje parfumovaná voda HUGO BOSS Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Nadväzuje na legendárnu dámsku vôňu Boss The Scent a je značne posilnená, aby zanechala vskutku tajomný a stimulujúci účinok. V hlave vonnej kompozície Boss The Scent Magnetic má silné slovo osmanthus s marhuľovými ovocnými podtónmi. Srdcu vládnu nežné semienka ambrette, ktoré vo svojej zmyselnosti dokonale ladia s ambrou a bielym pižmom v základe. K dispozícii je i rovnomenná pánska parfumovaná voda, pre dokonalé zladenie partnerov.

Čím vás uchváti dámsky parfum HUGO BOSS Boss The Scent Magnetic?

  • prírastok do populárneho vonného radu Boss The Scent,
  • v hornej vrstve vzrušujúca vôňa kvetov osmanthu,
  • v srdci zmes rastlinného a živočíšneho pižma,
  • v základe božská ambra a sexy biele pižmo,
  • autorka: uznávaná parfumérka Louise Turner,
  • možnosť celoročného využitia – večer aj cez deň,
  • tmavo fialový flakón s ľadovo zlatým uzáverom.

Parfumy značky HUGO BOSS – stávka na istotu

Parfumy tradičnej nemeckej značky HUGO BOSS dokážu majstrovsky zdôrazniť jedinečnosť, nezávislosť a dobrý vkus svojich užívateľov. V súčasnosti táto spoločnosť zameraná na pánske aj dámske odievanie, parfémy a kozmetiku prevádzkuje zhruba 6100 predajných miest v 110 krajinách sveta. Podčiarknite svoju zvodnosť a zapíšte sa do pamäte prítomných s parfumovanou vodou HUGO BOSS Boss The Scent Magnetic!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Nádherná vôňa. Po dlhom a podrobnom prieskume trhu si tento parfém manželka vybrala sama. A je s ním opakovane veľmi spokojná.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest