Guerlain Shalimar Parfumované vody pre ženy

22x

Popis produktu

Vôňa Shalimar bola inšpirovaná láskou medzi indickým vladárom a jeho výnimočnou ženou Mumtaz-Mahal, pre ktorú nechal postaviť Taj Mahal. Shalimar je meno záhrad, kde sa vladár so svojou ženou stretával. Hlavnou zložkou vône Shalimar je vanilka v kombinácii s neprehliadnuteľným dymovým tónom kadidla a opoponaxu. Horký bergamot, intenzívna vanilka a kadidlo sú ideálne pre milovníčky orientálnych parfumov.

Parfém oceněný cenou FIFI V roku 1989 sa vôňa Shalimar od Guerlain dostala do siene slávy organizácie FIFI (The Fragrance Foundation).

Hodnotenie 4.2
  • 93 %zákazníkov odporúča
  • 22hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 22x


Krásna silná vôňa, len pre gurmánov.

Silvia

Veľmi elegantná voňa.Privítala by som dlhšiu trvanlivosť.Mám ju len chvíľu,som z nej nadšená.Neviem prečo ,ale dlho som sa jej vyhýbala.Vyžaduje si vycvičený nosík.

  • Všetko
  • Nič
Adriana

Asi mám šťastie, ale na mne táto vôňa vonia ako mliečko so škoricou, neskutočne podmaňujúca vôňa, milujem ju

Ester

K parfumovanej vode: toľko som túžila po tomto parféme - parfémovej klasike, a teraz, keď ho už konečne mám, som z neho taká rozpačitá, až otrávená, že neviem, čo s ním bude ďalej... Je to silná, orientálna, kadidlová vôňa, čo obľubujem, ale bola stvorená v r.1925 a má v sebe ten závan starodávnych vôní, ako sa komponovali kedysi dávno.... Konkrétne mi na nej extrémne vadí taký "starecký puch", ktorý postupne nastúpi po počiatočnej smršti citrusov s kadidlom, neviem, či je to ten opoponax mixnutý s kožou, santalom a ostatnými zložkami, no ten závan robí pre mňa túto vôňu až neznesiteľnou, no nedávam tomu veľkú šancu, že ma ešte v budúcnosti nadchne...škoda, lebo flakón je neskutočne krásny, hotový klenot - ten tvar fontány, brúsený vrchnák ako drahokam zafír a tá vonná esencia farby whisky, nádhera! Toaletka je rozhodne príjemnejšia, jemnejšia, delikátnejšia!


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: