Guerlain Shalimar Toaletné vody pre ženy

30x
Predpokladané doručenie
v stredu - 10.06.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 10.06.

Zľava 17 %  17 %
Skladom > 5 ks Najpredávanejšia varianta
27,66 € 22,89
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Vôňa Shalimar bola inšpirovaná láskou medzi indickým vladárom a jeho výnimočnou ženou Mumtaz-Mahal, pre ktorú nechal postaviť Taj Mahal. Shalimar je meno záhrad, kde sa vladár so svojou ženou stretával. Hlavnou zložkou vône Shalimar je vanilka v kombinácii s neprehliadnuteľným dymovým tónom kadidla a opoponaxu. Horký bergamot, intenzívna vanilka a kadidlo sú ideálne pre milovníčky orientálnych parfumov.

Parfém oceněný cenou FIFI V roku 1989 sa vôňa Shalimar od Guerlain dostala do siene slávy organizácie FIFI (The Fragrance Foundation).

Hodnotenie 3.9
  • 90 %zákazníkov odporúča
  • 30hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 30x


Anonymné

Fantastická, dokonalá vôňa!

Oblacik

Och mám takú chuť ochutnať tento parfémik. Sú tu také rozporuplné recenzie, že ma to nesmierne láka. No snáď čoskoro si ho kúpim a určite napíšem.

Ester

Musím vyskúšať aj parfumovanú vodu, lebo do neba milujem v parfémoch zadymené akordy, resp. vôňu kadidla, ktoré evokuje takú orientálnu záhadnosť......

Ester

Konečne som si objednala EdP Insolence a aj EdT vzorku, veľmi som túžila objaviť toľko velebené vône od Guerlainu, keďže je to kvalita a luxus značka a čo poznám Shalimar Initial l'eau, ten je úžasný, famózny! No nie som tak nadšená, ako z iných vôní, nesadli mi až tak veľmi...Nie sú veľmi sladké, sú skôr omamne pudrové. Naproti tomu Shalimar toaletka ma totálne nadchla na prvé pričuchnutie, tak to je wáu geniálna vôňa! Je pre mňa oveľa zaujímavejšia ako Insolence - tak neskutočne zvláštna a neskutočne mega úžasná v tej zvláštnosti, že som z nej ostala hotová! Insolence sú ale každopádne mimoriadne ženské vône a tiež vysoko elegantné s puncom luxusu, ale sú priemerné čo do namiešania vonných zložiek, avšak Shalimar miešal podľa mňa dajaký super alchymista, či parfémový mág, lebo to je vskutku čarodejný lektvar!!! Tak záhadný a prekvapivo sa rozvíjajúci, no... pre mňa neskutočne výnimočná vôňa a som rada, že som ju konečne objavila!

Ann

Shalimar super.. Jedno streknutie, zaujímavá vôňa, musím si na ňu zvyknúť. Kadidlo v nej necítim, škoda..


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: