Gucci Bloom Parfumované vody pre ženy

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Prechádzajte sa rozkvitnutou záhradou a vychutnávajte si krásu aj vôňu kvetín s vôňou parfumovanej vody pre ženy Gucci Bloom. Svoju inšpiráciu vôňa našla vo vôni bielych kvetín, značka Gucci si priala vytvoriť vôňu, ktorá je odvážna a prevedie vás božskou záhradou. Záhradou, ktorá je rovnako krásna a rozmanitá ako ženy, môže byť divoká, pestrá a dych vyrážajúca. Vôňa bola predstavená v roku 2017.

Neodolateľná kvetinová vôňa

Vôňa je založená iba na štyroch vonných esenciách, ktorá sa však dohromady postarajú o to, aby bol výsledok nezabudnuteľný. Biele kvetiny, kvetiny, ktoré sa spoločne spájajú a vytvárajú nežný, ale zároveň výrazný kvetinový závoj. Vychutnajte si na svojom tele vôňu krehkého a zároveň tajomného jazmínu, tóny tuberózy, vôňu zimolezu a v neposlednom rade vôňu koreňa kosatca. Vôňa parfumovanej vody Gucci Bloom si vás získa s jediným privoňaním.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.8

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

  • Skvelá kvetinová vôňa
Lea
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

-krásna intenzívna kvetinová vôňa. Pri prvom nástreku má m pocit akoby som vošla do kvetinarstva, kde sa mieša aróma všetkých možných kvetín. Nie je sladká, je omamná a úžasná.

  • -vydrž, intenzita, originalita, jednoduchý pekný flakon
  • -nič

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest