Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Givenchy L´Interdit Intense Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

          
Skladom   |  (ID: 117612)
69,97
Doručíme
K osobnému odberu
Skladom   |  (ID: 117613)
89,56

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 114588)
73,79

Popis produktu

Parfumovaná voda Givenchy L´Interdit Intense (2020) je inšpiratívna vôňa pre sebavedomé ženy, ktoré podporuje v prekračovaní zavedených hraníc. Či už ju vyskúšate vo väčšej spoločnosti, alebo v súkromí s partnerom, môže vám otvoriť nevídané obzory. Zdôraznite svoju charizmu francúzskou EdP Givenchy L´Interdit Intense!

Čo vystihuje dámsky parfum Givenchy L´Interdit Intense?

  • prepychový voňavý mix do chladnejšieho počasia,
  • určený pre femme fatale, najmä na večer,
  • nečakané otvorenie s pikantným čiernym korením,
  • v srdci tuberóza, sezam a kvet pomarančovníka,
  • v základe vanilka z Madagaskaru, pačuli a vetiver,
  • elegantný, čierny dizajn reprezentatívneho flakónika.

O vôňach Givenchy L´Interdit 1957, 2018 a 2020

Na legendárnu vôňu spoločnosti Givenchy z roku 1957 nadviazala v roku 2018 parfumovaná voda Givenchy L´Interdit a v roku 2020 L´Interdit Intense. Pôvodnou kompozíciou, založenou na aldehydoch, kosatcoch a fialkách, vzdala značka hold herečke Audrey Hepburn, svojej najväčšej múze. Verzie uvedené v 21. storočí zostavili známi parfuméri Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal. Zdôraznili v nich kontrast medzi kyticou bielych kvetín a silnými zemitými tónmi pačuli a vetiveru. Samozrejme, zatiaľ čo vôňa L´Interdit sa otvára tónmi hrušky a bergamotu, L´Interdit Intense ponúka hneď v prvých okamihoch čierne korenie. Tým dáva jasne najavo, že dokáže poriadne okoreniť život. Dobrodružne založené dámy - neváhajte.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: