Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Lotion SPF50+ Opaľovacie mlieko pre citlivú pokožku 400 ml unisex

1x
Kód produktu: 90980 Nie je skladom Strážiť produkt 8,19
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
6,59
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Máloktorá značka sa môže opierať o tak silné základy, ako Eucerin. Nemecká dermokozmetická starostlivosť vychádza z viac než stovky rokov vedeckého výskumu pokožky a spolupráce s uznávanými dermatológmi. Práve vďaka dlhoročným skúsenostiam dnes Eucerin platí za synonymum kvality, účinnosti a vynikajúcej kožnej znášanlivosti. Kozmetické prípravky Eucerin sú vyvinuté tak, aby pomáhali udržiavať a obnovovať správne fungovanie pokožky. Výrazne prispievajú k zdraviu a kráse pleti, a tým podporujú aj vnútorný pokoj a prirodzené sebavedomie. Eucerin = medicínska starostlivosť pre krásnu pleť.

Vznik obľúbenej značky Eucerin

História značky Eucerin sa začala písať v roku 1882 v jednej hamburskej lekárni. Jej majiteľ Paul C. Baiersdorf vtedy požiadal o patent na nový typ obväzového materiálu a založil spoločnosť Baiersdorf. O niekoľko rokov neskôr podnik odkúpil Oskar Troplowitz a začal v spolupráci s dermatológom Paulom Gersonom Unnom vyrábať produkty založené na najnovších výskumoch. Základom pre názov značky Eucerin sa stal revolučný patentovaný emulgátor Eucerit, ktorý vo svojej dobe slúžil ako základ všetkých prípravkov tejto značky.

Revolučné prípravky pre každý typ pokožky

Takmer každý prípravok a každý produktový rad, ktorý kedy Eucerin predstavil, vyvolal v dermokozmetickom svete senzáciu a získal si obrovskú popularitu. Či už to bola v 70. rokoch predstavená telová starostlivosť pH5 alebo efektívna slnečná kozmetika, zamilovali si ju tisíce ľudí aj dermatológov. V dnešnej dobe ponúka kozmetika Eucerin veľké portfólio prípravkov pre najrôznejšie kožné problémy. Vyhovujú potrebám citlivej pleti, niektoré riešia atopický ekzém a iné zasa bojujú s vráskami pomocou koenzýmu Q10. Eucerin dokáže zlepšiť stav mastnej aj suchej pleti, obnovuje zrelú pleť po menopauze, zmierňuje začervenanie a znižuje výskyt pigmentových škvŕn. Predstavuje jednu z najdôveryhodnejších značiek dermokozmetickej starostlivosti, na ktorú sa opakovane obracajú ako koncoví užívatelia, tak aj poprední odborníci z celého sveta.

Hodnotenie 5.0
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 1hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 1x

  • používam dlhodobo
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: