Získajte telové mlieko k nákupu značky Lacoste >

Nastavenie filtrov
Pohlavie
Rada
  • Deeply Yours Woman
Cena
-

Enrique Iglesias Deeply Yours Woman

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:

O rade Enrique Iglesias Deeply Yours Woman

Mimoriadne obľúbený kvetinovo-ovocný vonný rad Enrique Iglesias Deeply Yours Woman začala v roku 2015 toaletnou vodou Deeply Yours. Má naozaj podmanivé zloženie: v hlave je zelené jablko, mandarínka a grapefruit, v srdci je broskyňa, frézia a nežná ruža, v zmyselnom základe je vanilka, santalové drevo a pižmo.

Deeply Yours Woman: zvodnosť, trvanlivosť a super cena

Veľmi žiadaný je dámsky deospray Deeply Yours bez obsahu hliníka. Poskytne vám celodennú ochranu pred potením a zároveň typickú decentnú vôňu zeleného jablka, broskyne, frézie a vanilky. Výrobky z radu Enrique Iglesias Deeply Yours Woman sú aj tipy na vhodné darčeky do zásoby pre ženy všetkých generácií. Ak je to možné, skladujte parfumy aj dezodoranty v chladnom prostredí a mimo dosahu slnečných lúčov. Vhodným miestom je napríklad kúpeľňa bez okna alebo zásuvka v spálni. Akonáhle vonný doplnok otvoríte, snažte sa ho spotrebovať do 12 mesiacov, aby neutrpela jeho kvalita.

Vonný rad, za ktorým stojí spevák a herec Enrique Iglesias

Spevák a herec Enrique Iglesias, držiteľ mnohých prestížnych hudobných cien s viac ako 100 miliónmi predanými albumami, vkladá do svojej hudobnej aj parfumovej tvorby typický španielsky temperament. Iste poznáte jeho veleúspešný hit Bailamos. V roku 2015 uviedol na trh dámsku aj pánsku vôňu Deeply Yours, na podporu večnej príťažlivosti medzi mužom a ženou. V sortimente má rovnako pánsku vôňu Adrenaline či Adrenaline Night z roku 2014.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: