Elizabeth Arden Ceramide Retinol Capsules Pleťové sérum proti vráskam v kapsuliach pre ženy 90 ks

Dehydratovaná, Linky a vrásky, Pigmentové škvrny, Rozjasnenie, Výživa a regenerácia

          
Skladom   |  (ID: 111306)
54,19
Doručíme
K osobnému odberu

Dehydratovaná, Linky a vrásky, Pigmentové škvrny, Rozjasnenie, Výživa a regenerácia

          
Skladom   |  (ID: 90204)
43,69

Dehydratovaná, Linky a vrásky, Pigmentové škvrny, Rozjasnenie, Výživa a regenerácia

          
Skladom   |  (ID: 90203)
22,89

Popis produktu

Elizbaeth Arden bola nielen silná osobnosť, inovátorka a nezlomná podnikateľka, ale veľmi cieľavedomá a nekompromisná v tom, čo chcela dosiahnuť. Jej výrok „Byť krásnou je ľudským právom každej ženy“ hovoril za všetko. Keď si v roku 1910 otvorila na 5th Avenue v New Yorku svoj salón ponúkala nielen výrobky a výsledky svojej práce, ale aj svoju filozofiu. Tou sa riadi značka Elizabeth Arden už viac ako sto rokov.

Elizabeth Arden je synonymom vysoko kvalitných produktov pre komplexnú starostlivosť o pleť, maximálne dôslednú a dôkladnú. Neustály vedecký výskum, inovácie, nové postupy a techniky, nové ingrediencie, to všetko používa značka EA už roky, len aby priniesla na trh pre svoje zákazníčky produkty najvyššej hodnoty a kvality. Značke sa podarilo preniknúť do celého sveta a jej úspech spočíva v základných myšlienkach ako sú kvalitné produkty, neustále inovácie a vynikajúce výsledky.

Elizabeth Arden patrí medzi amerických výrobcov luxusných parfumov za veľmi priaznivé ceny. Kto podľahne predsudkom a parfumy Elizabeth Arden ignoruje, môže o veľa prísť. Slávny parfum Elizabeth Arden 5th Avenue sa spolu s parfumom Green Tea, už pekných pár rokov drží na prvej priečke medzi obľúbenými vôňami tejto značky. Klasické a nadčasové parfumy Elizabeth Arden Vás svojou elegantnou vôňou môžu len príjemne prekvapiť!

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


výborný

Výborne na noc na regeneráciu pokožky


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: