Dolce&Gabbana The Only One 2 Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Kód produktu: 90245 Skladom > 10 ks
54,99 € Ušetríte 3,00 € (5%)
51,99
Predpokladané doručenie
v utorok - 21.01.
Predpokladané vyzdvihnutie
od utorka - 21.01.

Popis produktu

Sýto rubínová toaletná voda Dolce & Gabbana The Only One 2 (2019) s čiernym uzáverom symbolizuje lásku a vášeň - ako svojou vizážou, tak predovšetkým zvodnú vôňou červených ruží, šťavnatého ovocia a praženej kávy. Lahodná gurmánska vôňa s orientálnym nádychom je najvhodnejšia pre jesenné a zimné večerné príležitosti. Podľa užívateliek sa na pokožke udrží vynikajúcich 7 hodín. Obklopte sa jej obláčikom od hlavy až k päte a pozornosť mužov máte istú!

Porcie talianskeho temperamentu

Ženský parfém Dolce & Gabbana The Only One 2 otvárajú intenzívno voňajúce červené bobule, nežnej frézie, sladkokyslej černice a hrušky. V srdci sa snúbi aróma ruží, kávy a fialiek. V základe sú najsilnejšie tonkové bôby, pačuli, jantárové drevo a pravá ambra. S parfumovanou vodou Dolce & Gabbana The Only One 2, plnú talianskeho temperamentu, premôžete sokyne vo vašom okolí bez zvláštnej snahy. A to je lákavé, čo poviete?

Zaradenie vône The Only One 2

Toaletná voda Dolce & Gabbana The Only One 2 vstúpila na trh vo februári 2019 ako pokračovanie o rok staršej vône The Only One. Oproti tejto gurmánske kompozícii, ktorá je v znamení kávy, karameliek a vanilky, v nej prevláda púdrová ruža spoločne so šťavnatým ovocím, celý rámec vytvára opäť káva. Mediálnou tvárou vône The Only One 2, propagovanej v kulisách Ríma, sa stala populárna britská herečka Emilie Clarke. Doprajte si tento doplnok a pocit zamilovanosti vás neminie ...

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: