Calvin Klein CK One Summer 2019 Toaletné vody unisex

4x
Predpokladané doručenie
Darčekové kazety Calvin Klein CK One Summer 2019 Toaletné vody kúpiť výhodne v 1 darčekovej kazete

Popis produktu

Toaletná voda Calvin Klein CK One Summer 2019 je každoročnou letnou edíciou legendárnej unisex vône CK One. Moderne žiarivú vonnú kompozíciu ocenia mladistvo zmýšľajúce ženy aj muži. Vodná zelená vôňa vás pomyselne prenesie až na Island k preslávenému geotermálnemu kúpalisku a tiež vám predá energiu práškového zeleného čaju matcha, ktorý sa oddávna používal pri čajových obradoch v Japonsku. Môžete sa do nej zahaliť od orosených jarných a letných rán až po dlhé teplé noci plné zmyselných prísľubov...

Vôňa islandskej Modrej lagúny a čaju matcha

Energický unisex parfum CK One Summer 2019 otvárajú vonné noty inšpirované islandskou Modrou lagúnou, ktoré voľne splývajú so „srdečným“ čajom matcha a doznievajú ruka v ruke so štýlovou vôňou naplaveného dreva. Verzia 2019 sa skutočne podarila!

V originálnej fľaštičke v štýle pop-art

Všimnite si tiež originálny flakónik, ktorý patrí k vôni CK One Summer 2019. Využíva letné pop-art logo a môžete si ho dodatočne dozdobiť priloženými samolepkami. Umelecký smer pop-art (skratka z popular art — populárne masové umenie) ľudstvo doprevádza už od 50. rokov 20. storočia. Ovplyvnila ho populárna hudba, komerčné umenie, veľkomestská kultúra, komiksy a predmety dennej potreby. S americkým pop-artom sa spája predovšetkým výtvarník Andy Warhol. Doprajte si teraz so svojím miláčikom pop-art unisex vôňu CK One Summer 2019! Podporíte jej optimistické lýskyplné vyznenie nálepkou LOVE?

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 4x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Adéla Bartlová

CK One je vo svete parfumov historickým míľnikom. Nie je to ani tak samotnou vôňou, ktorá je, ako vám za chvíľu prezradím, pomerne jednoduchá (aj v tom je však časť jej kúzla) - ide skôr marketing. Calvin Klein prišiel na začiatku deväťdesiatych rokov s myšlienkou, že sa dievčatá aj chlapci môžu obliekať úplne minimalisticky - stačí džínsy a tričko - a úplne rovnako. Nielen to, môžu aj rovnako voňať. Dnes nás to už neprekvapí, ale v roku 1994 to bol celkom novátorský nápad.


CK One mala veľkú reklamnú kampaň a všetci sme ju chceli. Dnes je z nej osvedčená klasika a tiež, s prepáčením, skvelá dojná krava: každý rok Calvin Klein vydáva letnú limitovanú edíciu, a sem tam vyjde nejaká variácia aj mimo letnej rady, napríklad CK One Shock alebo CK One Red Edition. Pre milovníkov sviežich vôní je to raj, majú z čoho vyberať.


CK One je svieža vôňa, ktorá obsahuje predovšetkým citrusy, ale aj zelené tóny, čisté biele pižmo a rôzne kvety a ovocie. Nemá zmysel vymenovávať všetky kvety a ovocie, je ich veľa, a ktoré z nich ucíti váš nos, to záleží len a len na ňom. Ja som okrem sviežeho závanu citróna a bergamotu (ktorý je tradične najsilnejší hneď na začiatku) cítila tiež jemnejšie, skoro púdrové fialkové tóny, veľa zelene a dokonca aj trochu zeleného čaju, ktorý v zložení ani nie je uvedený. Tropické ovocie (ananás, papáju) som necítila vôbec. CK One nie je ovocná, sladká ani lepkavá. Je jemná, svieža, čistá, podľa môjho názoru skôr príjemná a upokojujúca než citrusový "nakopávač". Odporúčam ženám aj mužom pre každodenné použitie na von aj na doma.

 

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

skôr pánska vôňa

katy

nadherna svieza

  • nadherna svieza

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: