Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Amouage Imitation For Women Parfumované vody pre ženy

Popis produktu

Nasajte atmosféru New Yorku plnými dúškami s vôňou parfumovanej vody pre ženy Amouage Imitation For Women, ktorá vzdáva svojou okúzľujúcou kompozíciou aj jedinečným dizajnom flakónika žiariacom farbami hold New Yorku v sedemdesiatych rokov a aj legendárnemu newyorskému štúdiu 54, ktoré vždy hýrilo farbami a bolo naplnené životom. Originálna vôňa bola na trh uvedená v roku 2018 a jej vznik sprevádza slogan ,,Life Imitates Art“, v preklade ,,život imituje umenie".

Kvetinovo-aldehydová vôňa pre ženy

Energiu večierkov vám predostrú už úvodné akordy, ktoré sú zastúpené čiernou ríbezľou, aldehydy a nezameniteľné tóny sladkého drievka. Kvetinové srdce vône predstavuje akordy, ktoré sú rovnako rozmanité ako kultúra jedného z najznámejších amerických miest. Vôňa tajomného jazmínu sa mieša s akordmi kvetu pomarančovníka, s nôtami ruže a s arómou ylang-ylang. Zmyselnosť do vône vnáša záver postavený na akordoch kadidla, pačuli a hrejivého santalového dreva.

Chcete sa prechádzať uličkami mesta New York a zažívať každý deň nové dobrodružstvá? Umožnite vôni parfumovanej vody Amouage Imitation For Women, aby vás okúzlila.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: