Získajte make-up hubku Revolution Relove Beauty Beast k nákupom značiek REVOLUTION Beauty!

Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue Toaletná voda pre mužov 100 ml

Nie je skladom   |  (ID: 83051)
64,12

Popis produktu

Toaletná voda Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue je vôňa pre charizmatického muža, inšpirovaná chladnou sviežosťou oceána, ktorá svojimi nekonečnými diaľkami dodáva pocit sily, voľnosti a nezávislosti. Osloví slobodomyseľného muža s čarom osobnosti, ktorému podľahnú celé zástupy žien. Vďaka toaletnej vode Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue zdôrazníte svoje mužné ja, získate novú energiu a v tropickom dni aj mrazivú vzpruhu.

l### More, levanduľa, pačuli a citrusy

Parfum L´Homme Cologne Bleue od slávnej značky Yves Saint Laurent rozohrávajú morské akordy spolu s citrusmi. Esencia z krvavého pomaranča, grapefruitu a mandarínky okorenená čiernym korením a kardamómom, zvoľna prechádza do zvodného srdca. V samotnom strede tyrkysovej toaletky vás privíta sladskastá levanduľa, zelené jablko, muškát a tymián. Maskulínny drevitý základ zabezpečuje uvoľňujúce pačuli, ušľachtilý céder a santal.

Vône od YSL – výrobcu šťastia

Toaletnú vodu Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue zostavila v roku 2018 parfumérka Juliette Karangueuzoglou a jej tvárou sa stal model Vinnie Woolston. Vôňa evokuje ponorenie do chladnej vody a odveké dráždivé napätie medzi mužom a ženou. Stala sa súčasťou parfumového radu L´Homme. Aj keď značka YSL vznikla už v roku 1961 a má vo svojom portfóliu tradičné hity, neustále sa prispôsobuje aj vkusu nových generácií. Pritom má na pamäti heslo svojho zakladateľa: *„Nie som návrhár, som tvorca, výrobca šťastia.“

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: