Získajte značkový športový vak k nákupu JOOP! >

Tiziana Terenzi Lince Parfum 100 ml unisex

štítky: Parfum

Popis produktu

Príbeh talianskej značky Tiziana Terenzi, ponúkajúca omamné vône, sa začal písať už v roku 1968, kedy sa Evelino Terenzi rozhodol pokračovať v diele svojho otca, ktorý miloval kolínske vody. Evelino Terenzi svoju kariéru odštartoval výrobu vonných kameňov a katalytických difúzerov. Prvé vône značky uzreli svetlo sveta až 44 rokov po založení, ale okamžite si získali pozornosť.

Unisex vône Tiziana Terenzi

Vône Tiziana Terenzi našli svoju inšpiráciu v kúzle okamihu. Talentovaný umelec tak vo vonných kompozíciách dokázal zachytiť prchavé emócie a povýšiť vône na umelecké dielo. Umeleckým dielom sú nie len samotné vonné kompozície, ale aj luxusné dizajny flakónikov. Všetky produkty značky sú unisexové, sú teda vytvorené na mieru mužom aj ženám.

Vyskúšajte jedinečný taliansky parfum aj vy

Staviate vo svete parfumov na nádych luxusu a originalitu? Potom vás určite okúzli vôňa parfumu Tiziana Terenzi Foconero. Vonná kompozícia inšpirovaná presláveným Talianskom, prepája svieže akordy citrusov, arómu kvetín, hrejivé tóny dreva, vôňu soli a kardamonu. Jediným privoňaním si vás tiež získa parfum pre mužov a ženy Tiziana Terenzi Andromeda, ktorý bol na trh uvedený v roku 2015 a zákazníci, ktorí ho vyskúšali, ho nazývajú majstrovským dielom alebo skutočným drahokamom.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: