Pino Silvestre Pino Silvestre Original Toaletná voda pre mužov 75 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

4x
Kód produktu: 18095 Skladom > 10 ks 6,79
Predpokladané doručenie
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Pino Silvestre je pánská fougerová vůně z roku 1955.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 4x)

  • 75 %zákazníkov odporúča
  • 3xrecenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Velmi prijemna vona,muzna je v nej citit vonu lesa, muz je s nou spokojny

Sylmarils

Pino Silvestre Sport, který jsem si pořidil mimo Čr, je pro mě neuvěřitelné překvapení.Tak výbornou toaletku jsem nečekal, skvělý citrusy, vydrží vonět celý den. 8.9 / 10

Otakar

Nijak převratná nebo originální , ale velmi mužná až návyková toaletní voda.Velmi výrazná známka jehličí.Zajímalo by mě jaký je Pino Silvestre sport.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: