Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Paco Rabanne Black XS Parfumované vody pre ženy

2x

Popis produktu

Parfumovaná voda Paco Rabanne Black XS vstúpila na svetové trhy v roku 2018 ako nová a silnejšia verzia obľúbenej rovnomennej vône z roku 2007. Temperamentný voňavý mix osloví nespútané ženy, ktoré rady porušujú pravidlá, pretože jedinou autoritou je pre nich vlastný inštinkt. Od detstva majú rebelskú povahu, ktorá sa v dospelosti mieša so zmyselnosťou a vášňou. Dáme, ktorá podčiarkne svoju ženskosť parfumovanou vodou Paco Rabanne Black XS, neodolá žiaden muž!

Brusnicovo-kakaová vôňa

Dámsky parfum Paco Rabanne Black XS vám v prvých minútach predstaví exotické ovocie tamarind, okorenené ružovým korením a kyslými brusnicami. Kvetinové akordy ruže a fialky umocňuje v srdci delikátne sladkasté kakao a zvodná vanilka. Drevnatý záver definujú tóny dreva massoia a santalového dreva. S parfumovanou vodou Paco Rabanne Black XS objavíte svoje neskrotné ja a stanete sa obletovanou femme fatale - osudovou ženou.

Ako nosiť orientálny parfum

Orientálny parfum Paco Rabanne Black XS vás nadchne svojimi afrodiziakálnymi a gurmánskymi tónmi. Výraznejší a korenistejší orientálny parfum najlepšie rozvíja svoje zložky v chladnejšom počasí a pri spoločenských príležitostiach. Podľa osobným priorít ho však môžete využiť aj cez deň. Parfumovaná voda sa nanáša niekoľkými strekmi na pokožku, ideálne na teplé miesta, napríklad dekolt, krk alebo zápästia. Ak strieknete vôňu nad vlasy, vytvorí okolo vás jemný závoj nabitý erotikou.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

TOP ženská vôňa.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: