Neutrogena

Získajte dopravu zadarmo k nákupu produktov značky Neutrogena nad 14 €. Zľavu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíka, po výbere dopravy a platby.

Akcia platí od 14.3. do 27. 3. 2023 alebo pre prvých 160 objednávok. Doprava zadarmo sa dá získať iba nákupom v e-shope www.parfemy-elnino.sk.


Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Neutrogena

Príbeh americkej značky Neutrogena sa začal písať v roku 1930, kedy jej zakladateľ Emanuel Solaroff založil firmu Natone. V roku 1994 sa pôvodne nezávislá značka Neutrogena stala súčasťou Johnson & Johnson. V súčasnosti sú produkty Neutrogena predávané vo viac než 70 krajinách sveta a ponúkajú zákazníkom účinnú starostlivosť o pokožku. Každý s produktov je založený na jedinečnej receptúre, ktorá prepája to najlepšie z prírody s najnovšími poznatkami v oblasti dermatológie.

Starostlivosť o pokožku so značkou Neutrogena

Na výrobe produktov spolupracujú odborníci s oblasti kozmetiky, dermatológie a estetickej medicíny. Výsledkom sú produkty, ktorých jedinečné účinky spočívajú vo vyváženosti prísad, sľubujúcich intenzívnu hydratáciu. V ponuke značky Neutrogena nájdete produkty určené na regeneráciu a radu stvoreného na rôzne časti tela vrátane rúk, pier a nôh. Veľkú obľubu si zaslúžil napríklad krém na ruky Neutrogena Norwegian Formula Nourishing Nordic Berry, ktorý pokožku hydratuje a zjemňuje a okamžite sa vstrebáva.