Michael Kors Sexy Amber Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Nie je skladom   |  (ID: 42198)
49,91

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 53132)
37,14
Skladom   |  (ID: 39833)
41,10
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Michael Kors Sexy Amber je svůdná vůně pro ženy, kterou vytvořil Harry Fremont. Parfém zahalený do santalového dřeva, vrstvený s bílými květinami, symbolizuje něžnost a krásu. Atraktivní a elegantní vůně Sexy Amber pro nespoutané a odvážné ženy.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.7

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 3x recenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

  • Mám ho už druhý raz, prvý raz mi ho manžel priniesol z Londýna.
  • Je výborný
Maťa
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Vôňa je podobná Chanel Allure, je takmer totožná ale mierne šmrncnutá Amber Elixir od Oriflame. To je dokonalá kombinácia. Na mne je výdrž taká stredná, prijala by som väčšiu ale aj tak ju milujem. Toto je môj zimný must have. Kto miluje ambrové vône, ale nie také teplé, príkre, starecké z ktorých sa dvíha žalúdok, pre toho je táto vôňa dokonalá. Toto je moderná svieža ambra ale zároveň veľmi, veľmi elegantná. Vhodná na pracovné stretnutia, do kancelárie aj všade tam, kde chcete pôsobiť seriózne a sexy. Určite odporúčam všetkými desiatimi.

  • Krásny flakón
  • Vynikajúca vôňa
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Veľmi príjemná vôňa, ktorá vydrží


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest