Získajte Revox Just Salicylic Acid Serum 2% pri nákupe produktov REVOX nad 8 €!

Mauboussin Pour Lui in Black Parfumované vody pre mužov

          
Skladom   |  (ID: )
18,49
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: )
14,79

Popis produktu

Čierna je farbou, ktorá mužom neobyčajne pristane. O tom vás presvedčí aj vôňa parfumovanej vody pre mužov Mauboussin Pour Lui in Black, ktorá bola na trh uvedená v roku 2015 a nesie čiernu farbu vo svojom názve. Silná a zmyselná vôňa, ktorá rozohráva nôtu mužnosti a premení sa na tajnú zbraň v hre zvádzania, neobyčajne pristane elegantným a charizmatickým mužom. Orientálno-drevnatá voňavá kompozícia sa ukrýva za elegantným flakónikom v čiernej farbe.

Orientálno-drevnatá vôňa pre elegantných mužov

S prvým privoňaním vás zaujme netypické spojenie úvodných akordov. Vaše telo Prevonia sladká aróma karamelu, ktorý vo vôni hrá hlavnú úlohu, spoločne so sviežimi akordmi mandarínky a arómou mäty. Srdce parfumovanej vody je synonymom elegancie, prepája v sebe vôňu cédrového dreva, jemnú arómu fialky a vôňu šalvie. Záver patrí vôni indonézskeho pačuli, guajakovému drevu a benzoínu.

Podporte svoje mužné prednosti prostredníctvom vône parfumovanej vody pre mužov Mauboussin Pour Lui in Black.

Hodnotenie 3.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: