Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Toaletná voda 70 ml unisex

Nie je skladom   |  (ID: 83056)
132,30
Skladom   |  (ID: 114156)
97,00

Popis produktu

Exkluzívna toaletná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia je zostavená tak, aby vyhovela vkusu a potrebám oboch pohlaví. To znamená, že všetky jej ingrediencie sa časom osvedčili ako v dámskych, tak aj pánskych vôňach. Tvorba parfumu sa však nezaobíde bez majstrovského dôvtipu, ktorého má vôňa Aqua Celestia naozaj dostatok. Značke sa podarilo vytvoriť nadčasové vonné dielo stelesňujúce splynutie modrej oblohy a morskej hladiny.

Limetkovo-mätová kompozícia pre mužov aj ženy

Jarný a letný unisex parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia obsahuje v hornej vrstve sviežu limetku, čiernu ríbezľu, neroli a mätu. Pulzujúce srdce je v znamení provensálskej mimózy, ružových a zelených tónov. Základ ovláda afrodiziakálne biele pižmo, ktoré sa na vašej pokožke udrží najdlhšie.

Parfumy značky Maison Francis Kurkdjian

Toaletnú vodu Aqua Celestia zostavil sám majiteľ značky Francis Kurkdjian v roku 2017. Jeden z najúznavanejších svetových parfumérov sa osamostatnil roku 2009. Pred svoje meno zaradil ešte slovo Maison(Dom), ktoré má vyjadrovať emócie späté s domovom, rodinou a všeobecne ľudskou súnaležitosťou. Parfumy značky Maison Francis Kurkdjian patria do rodiny takzvaných niche vôní, charakteristických vybranými surovinami a starostlivým spracovaním. Taktiež toaletná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia má všetky ich prednosti a spolu s nimi ambíciu stať sa TOP vôňou pre vás aj vášho partnera.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: