KENZO Ca Sent Beau Toaletné vody pre ženy

10x
Predpokladané doručenie
v stredu - 15.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 15.07.

Popis produktu

Ca Sent Beau je najskôr horko-svieža, potom prechádza do originálnej drevitej kvetinovej vône. Ca Sent Beau je originálna, zvláštna vôňa. Je prevažne kvetinová, voňajú z nej biele kvety (tuberóza, gardénia), ale okolo nich sa točí veľa ďalších tónov: mydlový, broskyňový, orientálny a sladkastý. Ca Sent Beau je pomerne opojná, výrazná, hodí sa pre ženy, ktoré sa vyžívajú v intenzívnych kvetinových vôňach.

Hodnotenie 4.8
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 10hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 10x


Adéla Bartlová

Pred nejakou dobou som testovala Le Monde Est Beau, dnes došlo na jej sestru Ça Sent Beau. Le Monde je najprv horká svieženka, potom prechádza do takej originálnej, horkasto aj sladkasto drevitej kvetinovej vône. Ça Sent Beau je iná, ale čo sa originality a osobitosti týka, je na tom rovnako ako Le Monde a rovnako ako väčšina vôní od Kenza vôbec - teda veľmi originálna. Testovala som len na papieriku, ale som si tým stopercentne istá :) Zo začiatku bola prevažne mydlová, nie úplne ostro ako klasické aldehydovky, ale ani krotké mydielko, a mala pre mňa trochu starodávny nádych ako z babičkinej skrine. Vyniká takou prenikavejšou, nostalgickou sviežosťou, tipla by som si kombináciu pomarančového kvetu, klinčeka a kosatca, zároveň z nej vonia vlhko drevitá sviežosť-nesviežosť vetiveru a machu. A stredobodom, okolo ktorého sa to všetko točí, je tuberóza. Nie je to silná, výrazná tuberóza á la Fracas, ktorá demoluje všetky ostatné tóny okolo seba, ani nenápadná, lipovo voňajúca tuberóza z Be Delicious. Je niekde uprostred, zhruba na úrovni Fragile, ale menej divná. Kým tuberóza vo Fragile je trochu "gumová", v Ça Sent Beau je naozaj kvetinová. Posledný tón, ktorý musím spomenúť, je akási vzdialená podoba s Jungle L'Elephant. V tom som cítila silnú, pelendrekovo-vanilkovo-bohvieakú orientálnu sladkosť toho typu, s ktorým lezie do autobusu len totálne bezohľadný človek. V Ça Sent Beau je to tiež, našťastie o dosť slabšie.
Ça Sent Beau je kvetinovo orientálna vôňa, opojná a výrazná a potenciálne bolehlavová v štýle Poeme alebo Trésor. Hodí sa skôr do chladnejšieho počasia, ak ju budete nosiť v lete, nenoste ju nikam, kde pred vami ostatní nemôžu utiecť.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Nataša

veľká škoda, že nie je k dostaniu bežne v sieti parfumérií...menšie balenie výhodou v kabelke . Doporučujem, na začiatku trochu ťažšia, ale krásne sa rozvinie a má dlhú výdrž.

stapeli

Objednala jsem si 30ml na připomenutí, měla jsem ji kdysi na jaře a líbila se mi. Nyní se mi líbí ještě víc, krásná, hodně specifická, na na každém a každému voní (ale to je pravidlo u většiny vůní). Tak ještě to jaro :-)

vůni jsem objednávala pro kamarádku, která ji užívá asi 20 let a nic jiného nechce, ani když si ovoněla již další a další parfemy

  • vůni jsem objednávala pro kamarádku, která ji užívá asi 20 let a nic jiného nechce
Pavla

Měla jsem ji a ve vzpomínce pořád cítím ovoce, něco jako rybíz a vanilku. Okolí se líbila, časem se k ní vrátím.

  • Kupuji značku KENZO pro mou ženu již mnoho let. Mezitím jsem vyzkoušel i jiné např. CHANEL apod. a vždy jsme se vrátili zpět ke Kenzu.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: