Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Kolínska voda 30 ml unisex

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 83081)
46,21
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Ocitnite sa v londýnskych záhradách s jediným privoňaním k vôni kolínskej vody Jo Malone Nectarine Blossom & Honey. Sladká vôňa, ktorá nezaprie hravú a originálnu stránku, sa radí do skupiny unisex vôní a vynikne na pokožke mužov aj žien. Vôňa, ktorá kombinuje šťavnaté akordy ovocia s vôňou kvetín a sladkou arómou zlatistého medu, bola na trh uvedená v roku 2005. Získa si aj vás?

Kvetinovo-ovocná vôňa s gurmánskymi akordmi

V úvode sa predstavuje intenzívna aróma šťavnatej čiernej ríbezle v sprievode arómy petitgrainu a sviežich zelených akordov. So srdcom vône sa hlási k slovu aróma zlatistého akáciového medu, ktorý kolínsku vodu napĺňa jemnými, sladkými akcentmi včelieho vosku a kvetov. Vôňa medu je ozdobená arómou čerstvo odtrhnutej mandarínky. V závere má hlavné slovo šťavnatá broskyňa so svojou typickou zamatovou mäkkosťou spoločne s vôňou slivky a vetiveru.

Vyhľadávate sladké vône plné akordov kvetín a ovocia? Potom si určite s jediným privoňaním obľúbite vôňu kolínskej vody pre mužov a ženy Jo Malone Nectarine Blossom & Honey.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: