Získajte zľavu 25 % na značku Mexx!

Jo Malone English Pear & Freesia Kolínske vody pre ženy

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Jo Malone English Pear & Freesia Kolínske vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Ako vonia Londýn na jeseň? To sa dozviete s voňavou súhrou kolínskej vody pre ženy Jo Malone English Pear & Freesia, ktorá vás prevedie londýnskymi uličkami ozdobenými pestrofarebnými listami. Esencia jesene, aj tak by sa dala nazvať vôňa zabalená do elegantného dizajnu flakónika. Inšpiráciou pre vznik vône z roku 2010 sa stali verše posledného z veľkých romantických básnikov Johna Keatse. Zamilujte sa aj vy do voňavej súhry, ktorej kľúčovými zložkami sa stala sladká vôňa hrušky a dychvyrážajúca aróma frézie.

Dámska vôňa do jesenných dní

Do vône sa ľahko zamilujete už v prvých sekundách vďaka úvodnému duetu, ktorý prepája sladké akordy hrušky a melóna. Zatiaľ čo úvod patril šťavnatému ovociu, srdce vás unesie na vlne kvetín. Privoňajte si k omamnej aróme frézie a nôtam zmyselnej ruže. V závere sa o slovo hlási žiarivý jantár, rebarbora, pačuli a zmyselná aróma pižma.

Vôňa dámskej kolínskej vody Jo Malone English Pear & Freesia vás zahalí ako hodvábny šál, ktorý sa stane vašou najkrajšou ozdobou predovšetkým v chladnejších jesenných večeroch.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: