Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey Toaletné vody pre mužov

5x

Popis produktu

V novej vôni toaletnej vody pre mužov Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey, ktorá sa stala novinkou v roku 2017, sa premieta krása a sila prírody, život a kúzlo čistej vody. Výsledkom je vôňa, ktorá je rovnako magická ako teplé slnečné lúče, ktoré sa skláňajú k priezračnej morskej hladine. Aj samotný dizajn flakónikov v svetlo modrej farbe pripomína silu a hĺbku vody.

Aromatická vôňa s vodnými akordmi

Svieža a čistá, takáto je toaletná voda, ktorej voňavý koncert je zahájený spojením sladkastej vône grapefruitu a arómy bergamotu. Úvodné citrusové tóny sú nasledované morskými nôtami ukrytými v samotnom srdci. Záver, ktorý podčiarkne vašu mužnosť, spája vôňa jantárového dreva a vôňa kašmeranu. Načerpajte energiu do každého nového dňa s toaletnou vodou Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 5x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Stan

Skvostná vôňa. Vzdialene pripomína Egoiste Platinum od Chanel. Pikantná svieža vôňa aj na leto aj na zimu, do práce aj do spoločnosti - taká "do voza aj do koča, do tanca aj na počúvanie".

  • Výnimočná, netuctová vôňa.

Priateľ je nadšený,ja moc nie.Straaaaaaaašne silná vôňa,neskutočne agresívna.Už má asi 8 balenie,nevie si ho vynachváliť


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: