Hermes Un Jardin Sur La Lagune Toaletná voda 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 95519)
70,76
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 95520)
49,10
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Toaletná voda Hermes Un Jardin Sur La Lagune vás zavedie do tajomnej záhrady v talianskych Benátkach, ktorú jeden anglický gentleman vybudoval priamo na vode, uprostred lagúny. Už cítite na svojej tvári morský vánok a v nose neodbytnú, trošku nostalgickú kvetinovú vôňu? Tešíte sa na leto, slnko a odpočinok pri mori? Priblížte si ho vďaka toaletnej vode Hermes Un Jardin Sur La Lagune!

Doprajte si sviežosť morskej vody a flóry

Unisex parfum Hermes Un Jardin Sur La Lagune harmonicky prepája morské, kvetinové a drevnaté akordy. Ucítite v ňom magnóliu, ľaliu bielu a pittosporum, malé biele kvietky známe z dovoleniek pri Stredozemnom mori, ktoré vydávajú príjemnú citrusovú vôňu. Toaletnú vodu nanášajte ak je to možné ešte pred tým, ako sa oblečiete na najviac prekrvené miesta tela (napríklad krk, zápästia, ušné lalôčiky...).

Príbeh vône Un Jardin Sur La Lagune

Pútavé voňavé dielo vytvorila parfumérka Christine Nagel. Bosnianský umelec Safet Zec obdaril jeho krabičku nádhernou maľbou a legendárna francúzska značka Hermes (založená v roku 1937) ho uviedla na trh v marci v roku 2019. Teraz zostáva už iba rýchla cesta k vám, aby ste sa z Un Jardin Sur La Lagune mohli tešiť tiež. Svieža jarná až jesenná toaletná voda je určená pre ženy aj mužov všetkých generácií, proste pre celú rodinu. Patrí do unisex kolekcie Jardin založenej vôňou Un Jardin En Mediterranee (2003). Predchádzajúcim dielom bola kompozícia Le Jardin de Monsieur Li (2015).

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest