Guerlain L´Heure Bleue Parfumované vody pre ženy

3x
Predpokladané doručenie
v utorok - 17.12.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 18.12.

Zľava 6 %  6 %
Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
40,29 € 37,79
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
71,18
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Guerlain L´Heure Bleue sametově jemná a romantická vůně, kterou vytvořil v roce 1912 sám Jacques Guerlain. L´Heure Bleue evokuje modravý soumrak noci ještě před tím, než se nebe zalije hvězdami.

Hodnotenie 4.2
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 3hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 3x


Lucia

Nádherná, prenádherná vôňa. V recenziách na ňu sa najčastejšie opakuje slovo "nostalgická" a niečo na tom bude, rozhodne uprene hľadí do minulosti. Je to veľmi komplexná vôňa, ktorá sa časom mení a rozvíja. Ťažko mi ju opísať, nedokážem rozoznať jednotlivé tóny, cítim len dokonalú, meniacu sa symfóniu. Ak by som to mala opísať inak, tento parfum pre mňa stelesňuje okamih, keď si uvedomíte, že strácate niečo, čo bolo vám bolo blízke, moment predtým než vám niečo zlomí srdce. Výnimočná vôňa. (No rozhodne odporúčam pred kúpou ovoňať, toto nie je vôňa pre každého.)

andy

viete to k neičomu pripodobniť viac? dík

Krásná a tajemná, připomíná letní vlahý večer, čas, kdy zapadne slunce, na obloze jsou červánky a pomalu a tiše přichází noc, růžová barva červánků se mísí s modrou barvou večerní oblohy do fialkového odstínu, světlefialovou pomalu střídá temnější odtín, pak postupně tmavěfialovou překryje tmavá modrá, která splyne z tmou začínající noci - to je L´Heure Bleue.

  • tato vůně mi sedla - jak ....víte co!

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: