Estée Lauder Cinnabar Parfumované vody pre ženy

9x
Predpokladané doručenie
vo štvrtok - 16.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od štvrtka - 16.07.

Popis produktu

Cinnabar od Estee Lauder je orientálna korenistá vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 1978.

Hodnotenie 4.2
  • 83 %zákazníkov odporúča
  • 9hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 9x


OK, krasna vona

Ester

Zatiaľ sa neviem vyjadriť, keď ju vyskúšam, pridám názor...

  • Mám veľkú chuť vyskúšať túto vôňu, keďže som veľkou milovníčkou oriental/spicy=orientálne korenistých vonných kompozícií a toto je jedna z nich! Avšak Lucka nemá pravdu, že táto vôňa neobsahuje škoricu...pravdaže ju obsahuje a to vo veľmi intenzívnej miere, pretože škorica je spolu so zmesou korenia najdominantnejším akordom tejto vône, pozrite na medzinárodný portál o vôňach Fragrantica.com, kuknite tú pyramídu dominancie vonných zložiek vpravo dolu... Trošku menej dominantné tóny zastupuje klinček, kadidlo a tolu balzam...takže samé fajnové orientálne ingrediencie, hmm, to bude istotne paráda a nádhera! A tiež aj jej kamošky od Estée Youth-Dew, tá sa zdá byť zložením dosť podobná...
  • -
zdena

Tuto vůni jsem kdysi měla-je hodně těžká,orientální,souhlasím ,že je to tip vůně jako Opium,ale tato je daleko intenzivnější,předtavuji si ji na ženě určitě starší .

Výborná výdrž,podobné původnímu OPIU YSL

Lucka

Název Cinnabar nemá evokovat skořici. Skořice se jednak řekne "cinnamon" (nikoli cinnabon), a navíc slovo "cinnabar" znamená "rumělka", a to je taky název tohoto parfému. Popis sedí, skořice v něm není (i když si ji možná pod vlivem interpretace názvu představujete). I když voní jinak než Opium, je to stejný typ vůně, pochází ze stejné doby a má i hodně podobný flakon (mám na mysli původní verzi Opia EdT). Dvě naprosto skvělé vůně!


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: