Využite ponuku a získajte dopravu zadarmo k nákupu Calvin Klein nad 20 €!

Dunhill Icon Elite Parfumované vody pre mužov

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: )
29,19
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: )
22,09

Popis produktu

,,Muž je spokojný a ja tiež," napísala do recenzie žena, ktorú okúzlila pánska parfumovaná voda Dunhill Icon Elite z roku 2016. Kompozícia osloví moderného gentlemana vyznávajúceho nadčasovú eleganciu, z ktorej priam srší charizmatická mužnosť. Doprajte si túto atraktívnu parfumovanú vodu s dlhou trvanlivosťou aj vy! Spoľahlivo vás bude sprevádzať od jesene do jari, pri denných aj večerných príležitostiach. Na leto ale zvoľte ľahší voňavý mix.

Pánsky parfum Dunhill Icon Elite – vôňa plná sebaistoty:

  • v hlavnej úlohe eben, santal a kardamóm,
  • sila semišu, vetiveru a horkého pomaranča,
  • vzrušujúce citrusové a korenisté doznenie,
  • elegantný drevnatý doplnok na deň aj večer.

Dielo značky Dunhill založenej v 19. storočí

Značka Dunhill sa už od 19. storočia zameriava na mužov. Vychádza z klasickej anglickej elegancie, spája drsnosť aj uhladenosť, a tým úspešne zasahuje do ženských sŕdc. Najskôr vyrábala konské opraty, kožené doplnky pre automobilový priemysel a pánske módne doplnky. Neskôr pridala hodinky, písacie potreby, vybavenie pre fajčiarov a aj vône podporujúce sex-appeal. Okrem pánskych parfumov sa v sortimente značky Dunhill nájde aj dámska kompozícia - Desire for a Woman. Pánska parfumovaná voda Dunhill Icon Elite vám môže poslúžiť aj ako tip na darček pre partnera, ktorý zatiaľ nemá vyhradený parfumový vkus. Obdarovaný nepochybne ocení aj praktický čierny flakón, ktorý sa pohodlne vojde aj do vrecka.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: