David Beckham Inspired by Respect Toaletné vody pre mužov

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Inšpirovaná rešpektom. Slová, ktoré doprevádzali vznik vône toaletnej vody pre mužov David Beckham Inspired by Respect. Táto toaletka v sebe nesie posolstvo, že každá dôležitá vec v živote začína rešpektom. Drevito-korenená vonná kompozícia bola predstavená ako novinka pre rok 2018 a je určená pre sebavedomého muža, ktorý vie, čo od života očakáva a ide priamou cestou za svojimi cieľmi. Výnimočná je nielen vonná kompozícia a myšlienka, ktorá za vznikom vône stojí, ale tiež neprehliadnuteľný design flakónika.

Drevito-korenená vôňa pre sebavedomého muža

Úvodným akordom vládne aromatická levanduľa, ktorá dokonalo podčiarkne vašu charizmu, spoločne so sviežím duom bergamotu a grapefruitu. Srdce toaletnej vody vás zaujme netradičným spojením exotického ananásu, kardamómu a klinčeka. V závere sa zoznámite s kľúčovou zložkou vône, a síce s vôňou Amber Xtreme™, spoločne s elegantnými tónmi cédrového dreva a akordmi koreňa kosatca.

Doplňte svoj jedinečný štýl o vôňu toaletnej vody David Beckham Inspired by Respect, s ktorou očaríte nejednú ženu.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Citrusovo-drevnatá vôňa so zložkou Amber Xtreme. Táto zložka je špecifická a nemusí sadnúť každému, ale ja osobne ju fakt môžem. Výdrž bola v mojom prípade naozaj slušná a aj keď ide o syntetickú vôňu, tak ja ju určite odporúčam, najmä pre ľudí pod 30.

Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

  • Super vôňa pácila sa
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Nádherná jemná vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest