Získajte pleťové sérum k nákupu Makeup Revolution London a Revolution Skincare nad 10 €!

Cuba VIP Parfumované vody pre ženy

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Cuba VIP Parfumované vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Ako sa cítia celebrity, na ktoré sa upierajú pohľady okolia? To zistíte vo chvíli, keď svoje telo navoniate vôňou parfumovanej vody pre ženy Cuba VIP. Dynamická kvetinová vôňa, ktorej nechýba zmyselnosť, je určená pre sebavedomú ženu, ktorá sa chce cítiť príťažlivo pri každej príležitosti. Výnimočná je nielen voňavá kompozícia, zložená zo starostlivo vybraných voňavých ingrediencií, ale aj flakónik v ružovej farbe v tvare typického kubánskej cigary.

Zmyselná kvetinová vôňa

S prvým privoňaním pocítite osviežujúcu vôňu bergamotu sprevádzanú akordmi čaju, arómou frézie a nôtami ruže. Srdce vás prekvapí dynamickosťou a iskrivosťou založenou na kontrastoch. Vašu ženskosť podporí vôňa červeného plodu, heliotropu aj konvalinky umocnená nezameniteľnými akordmi kávy a sladkou vôňou pralinky. Sladký nádych pokračuje samotným základom, v ktorom sa ukrýva zlatistý karamel spoločne s akordmi pačuli, hrejivého santalového dreva, zmyselným pižmom, benzoínom a kosatcom.

Chcete sa v sekunde ocitnúť na slnečnej Kube a nechať sa uniesť na vlne slnka a pohody? Objavte okúzľujúcu dámsku vôňu parfumovanej vody Cuba VIP.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: