Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Collistar Special Perfect Body Precious Body Oil Spevňujúci telový olej so vzácnymi rastlinnými olejmi pre ženy 150 ml

štítky: Telový olej
2x

Popis produktu

Značka Collistar vznikla v osemdesiatych rokoch 20. storočia ako dcérska kozmetická firma rozdelením významnej talianskej farmaceutickej spoločnosti. Od roku 1982 do 2006 si kozmetika Collistar prešla vývojom, na konci ktorého sú jasne dané pravidlá: inovatívne výrobky ako zložením, tak i balením; dôkladné a prísne testy kvality a efektivity; pri každej fáze výroby postupovať iba s najvyššou vedeckou prísnosťou. Tým je pre každého zákazníka zaručené, že každý výrobok firmy Collistar je na najvyššej úrovni.

Za roky vývoja prišla značka Collistar s mnohými revolučnými produktmi ako sú napríklad kapsule s pleťovým sérom. V oblasti pleťovej kozmetiky sa zameriava nielen na bežné skupiny pleti, ale aj na špecifické problémy ako je napríklad celulitída alebo strie. Taktiež dekoratívna kozmetika značky Collistar je navrhovaná tak, aby nielen skrášľovala, ale sa zároveň starala o pleť.

Zo širokej ponuky ošetrujúcej a dekoratívnej kozmetiky Collistar si vyberiete komplexnú starostlivosť presne podľa Vášho typu pleti a Vašich potrieb. Majte krásnu, zdravú pleť a vždy perfektné líčenie s kozmetikou značky Collistar.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Určite si ho ešte v budúcnosti kúpim.

  • Trošičku je emulzia ťažšie roztierateĺná oproti Nuxe l ´ouil prodigieuise, ale napriek tomu som spokojná.Aj vôňa je jemná.
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: