Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Christian Dior Sauvage Parfum pre mužov 200 ml

5x

Popis produktu

Je pravdepodobné, že ste už zasadili strom, postavili dom či dokonca splodili syna, ale možno ste v tom zhone ešte nestihli vyskúšať vôňu od Diora. Ak je to tak, doprajte si práve teraz parfum Christian Dior Sauvage z roku 2019. Sauvage vás zavedie do lona prírody, k ohňu pod nočnú oblohu a odhalí vo vás lovca, dobyvateľa, hudobníka, zálesáka či šamana... V každom prípade sexy muža, z ktorého sa ženám podlamujú kolená!

Bohatá a opojná orientálna kompozícia

Luxusný pánsky parfum Sauvage uvádza v prvej štvrťhodinke citrusový plod bergamot z Kalábrie a pikantne okorenená mandarínka. Strednú vrstvu, respektíve srdce vôňe, napĺňa santalové drevo zo Srí Lanky spolu s virginským cédrom, ku ktorému sa v základe pridáva elegantná aróma tonkových bôbov a výnimočnej vanilky, ktorých domovinou je Papua-Nová Guinea. Skúsený tvora vôní Francois Demachy z módneho domu Christian Dior prepojil ingrediencie parfumu Sauvage tak, aby vynikla jeho sviežosť a orientálna hrejivosť.

Z recenzií parfumu Dior Sauvage

„Fantastická, dobre zostavená vôňa s trvanlivosťou až 12 hodín. V úvode je hviezdou tejto show mandarínka.“ „Jedna z najväčších vôní, aké boly kedy vyrobené. O 7. hodine ráno som sa ňou päťkrát nastriekal a o 7. hodine večer som obdržal pochvalu od dvoch kolegov.“ „Mužná vôňa s tmavými vibráciami a sexualitou, ktorá sa jednoducho nezastaví…“ „Parfum Sauvage je najlepší – predčil predchádzajúcu toaletnú a parfumovanú vodu.“

Hodnotenie 4.7

(hodnotené 5x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Spokojnosť

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: