Baldessarini Baldessarini Kolínske vody pre mužov

          
Skladom   |  (ID: )
27,72
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: )
22,20
          
Skladom   |  (ID: )
19,40

Popis produktu

Muž Baldessarini vie, kto je a čo chce. Vášnivo miluje život, má charakter a pozitívne vníma vlastnú silu. Vôňa Baldessarini je určená pre skutočných mužov, povzbudzuje fantáziu a vyvoláva obrazy z ciest do exotických krajín. Je to bohatá vôňa, zemitá a euforická zároveň. Príjemná vôňa so sviežim začiatkom a ihličnatým mätovým srdcom, ktoré pripomína trh s vianočnými stromčekmi.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.3

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

pekna vona pre zreleho muza, dlha vydrz, super cena, max spokojnost (zakupene asi po 4-krat)


Starý pes
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Jedna z vôní, ktoré mám rád, lebo mi sedia. Vždy mám z nej minimálne balzam po holení, ktorý je výborný a napriek veľkosti veľmi dlho vydrží. Necítim tam tabak, ale pomaranč, mandarínku a živicu viac. Holím sa pred spaním a použitie tejto vône je taký môj nočný rituál. Chodím spať neskoro a táto vôňa patrí mojej noci, cítim v nej borovice z Jadranu a počujem špliechanie vĺn, ktoré sa rozbíjajú o morský breh...Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: