Wella Professionals Eimi Body Crafter Sprej pre objem vlasov pre ženy 150 ml

          
Skladom   |  (ID: 76208)
7,78
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Hľadáte špičkovú vlasovú kozmetiku bez zbytočných kompromisov? Už nemusíte. Zoznámte sa s obľúbenou značkou Wella Professionals, ktorá zaistí dokonalý vzhľad aj vašim vlasom. Nemecká vlasová starostlivosť prináša efektívne šampóny, kondicionéry, balzamy, masky, séra, ale aj stylingové prípravky a inovatívne farby na vlasy. Nájdete ich v profesionálnych salónoch miliónov kaderníkov, ale aj na poličkách v kúpeľni v domácnostiach na celom svete. Laikom aj profesionálom umožňuje premeniť ich vízie na skutočnosť a je spoľahlivým partnerom na perfektný účes každej dĺžky aj každého typu vlasov. Stavte na Wella Professionals a objavte jedinečnú vášeň k vlasom a nadšenie z ich úpravy. Hovorí sa, že každých 10 sekúnd niekde na svete použije kaderník jeden z profesionálnych produktov tejto značky. Ako často budete svoj obľúbený prípravok používať vy?

140 rokov inovácií s Wella Professionals

Iba máloktorá značka vlasovej kozmetiky sa môže pochváliť viac než 100ročnou tradíciou, neskutočným množstvom patentov a populárnymi prípravkami na každodennú starostlivosť o vlasy. Pevné základy značky Wella Professionals položil už v roku 1880 nemecký kaderník Franz Stroher. V tomto období boli veľmi populárne najrôznejšie parochne a Stroher založil firmu na výrobu tylu, ktorý bol ich základom. Niekoľko desaťročí sa firme veľmi dobre darilo, postupom času ale parochne vyšli z módy a musela hľadať nové uplatnenie. Značka Wella (nemecky die Welle = vlna) bola oficiálne zapísaná v 20. rokoch minulého storočia a postupne predstavila profesionálne nástroje na permanentné vlny a proti vysúšaniu vlasov, z ktorých sa stal obrovský hit medzi kaderníkmi aj zákazníčkami. Nasledoval prvý ochranný a vyživujúci balzam Kolestral a v roku 1950 potom aj Koleston. Táto prvá krémová farba na vlasy s vyživujúcimi účinkami nastavila vysokú latku vo farbení vlasov. Zásadným zlomom v starostlivosti o vlasy bol rad Wella Privat, prvá vlasová starostlivosť, ktorú si zákazníčky mohli kúpiť v salóne a používať aj doma. Od tejto doby uplynulo veľa rokov a Wella Professionals nás neúnavne zásobuje ďalšími inovatívnymi prípravkami, na ktorých vývoji sa podieľajú profesionálni kaderníci zvučných mien.

Najobľúbenejšia vlasová kozmetika Wella Professionals

Ak zháňate vlasovú starostlivosť na mieru vášmu typu vlasov, stavte na prípravky Wella Professionals Invigo alebo SP alias System Professional. Neskutočný lesk, jemnosť a vitalitu zaistia vlasom obľúbené oleje LuxeOil a Oil Reflections. Ak medzi vaše hobby patrí finálna úprava vlasov, určite si prídete na svoje so stylingovými prípravkami Eimi, medzi ktorými nájdete vlasové spreje, laky, krémy, gély a veľa ďalších produktov. A o záverečnú fixáciu sa postarajú obľúbené laky na vlasy Wella Performance. Tak už máte vybratú svoju hviezdnu vlasovú kozmetiku Wella Professionals?

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest