Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Suché šampóny

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Suché šampóny

Tlačí vás čas, za chvíľu už by ste mali niekde byť, ale zároveň viete, že vaše vlasy by si zaslúžili poriadnu kúpeľ? Možno sú mastné, spľasnuté a bez života, ich umývanie, fúkanie a úprava by vyšak trvala niekoľko desiatok minút ... Čo teraz? Zachráni vás kozmetický zázrak menom suchý šampón!

Čo získate použitím suchého šampónu?

Stačí pár streknutiu do suchých vlasov a vaša hriva sa premení takmer na nepoznanie. Keď vlasy následne rozčešete, prekvapí vás znovu nadobudnutý objem, lesk a svieža vôňa. Suché šampóny dokážu absorbovať prebytočný maz a vlasy po ich použítí vyzerajú skvele.

Suchý šampon: Stačí si vybrať

Z ponuky suchých šampónov si vyberie každý, existujú prípravky pre všetky typy vlasov. Sú ideálne pre situácie, kedy máte málo času, vlasy sa vám práve nechcú umývať a veľmi ich oceníte aj na cestách. Jednoznačným favoritom posledných rokov sú voňavé suché šampóny Batiste, ale svojho zástupcu na tomto poli dnes ponúka väčšina značiek vlasovej kozmetiky, ide napríklad o Schwarzkopf, TONI & GUY, Revlon Professional či Kallos. Vyberte si svojho favorita!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest