Rochas Eau De Rochas Toaletné vody pre ženy

4x

Popis produktu

Rochas Eau De Rochas je veľmi svieža aromatická vôňa pre ženy. Citrusový úvod Eau De Rochas putuje do srdca, kde čaká zvodne voňajúca kytica kvetín, zabalená do jemného nádychu ambry a pižma.

Hodnotenie 3.0
  • 50 %zákazníkov odporúča
  • 4hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 4x


Ester

Vyslovene mydlová vôňa, mám na mysli konkrétne mydlo z čias komunizmu spred 40 rokov, mixnutá s arómou ihličnatých stromov, resp. lesa, avšak skomponovaná v r. 1970, takže je to pomerne archaická voňavá kompozícia, ktorá mne v žiadnom prípade nesedí.

  • Nič sa mi na tejto vôni nepáči, ani flakón nie... Na druhej strane odporúčam od Rochasa naozajstné skvosty, napr. Muse, Oud Mystére, Tocade2013, Man, Eau Sensuelle, ktoré stoja za to, sú fantastické!
  • Pre mňa je Eau de Rochas vyslovene nepríjemný typ vône, ktorý zvyknem nazývať "puch"! Nevnímam ju ako "veľmi sviežu vôňu", ako opisujú hore v texte, aj keď obsahuje v hlave vône kvantum všetkých možných citrusov (kuk na Fragrantica.com dole zloženie vône), avšak celú túto kompozíciu doslova valcuje svojou nepríjemnou zemitou arómou nešťastný konárnik alias lišajník alias oakmoss, ktorý ja v parfémoch neznášam...
radka

Jak daleko to má do Aquawoman?...Používala jsem tuto vůni léta a nejspíš už ji neseženu...:o(

Jarmila Špačková

Jde o příjemnou a skutečně svěží vůni, která patří ke stálicím

Autor anonymní

svěží mi nepřijde ani trochu, naopak spíš je těžká..ten popis absolutně nesedí


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: