Získajte riasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) ako darček k nákupu!

Nastavenie filtrov

Rimmel London Lasting Finish

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O rade Rimmel London Lasting Finish

Značka Rimmel London prináša na zahraničné trhy kozmetické trendy priamo z Londýna, svetového centra módy a kultúry. Bola založená už v úctyhodnom roku 1834 a spočiatku sa venovala parfumárstvu či rozvoju osobnej hygieny. Veľkou zmenou bol pre značku Rimmel London rok 1996, kedy ju prevzala spoločnosť Coty a urobila ju jedným zo svetových lídrov dekoratívnej kozmetiky. Výrobky Rimmel sú spojené tiež s modelkou Kate Moss.

Rimmel London Lasting Finish: Rúže a ďalšie líčidlá

Tak ako iné produkty značky, aj kozmetický rad Rimmel London Lasting Finish vyniká jedinečným zložením, jednoduchým použitím, charakteristickým britským dizajnom a ohľaduplnosťou voči prírode. Zlučuje požiadavky súčasných žien na jednoduché a efektívne líčenie, ktoré možno aj v domácich podmienkach vytvoriť na úrovni kozmetického salónu.

TOP výrobky z radu Rimmel London Lasting Finish

Mnohým dominuje dlhotrvajúci rúž Rimmel London Lasting Finish s hladkou krémovou textúrou, ktorý pôsobí celé hodiny a bez nepríjemného pocitu pnutia či vysúšaniu. S rúžom Lasting Finish získate krásne prefarbené a vyhladené pery. Na výber je mnoho odtieňov - Paradise, Alarm, Asia, Pink Blush ... Až osemhodinovú výdrž ponúkajú rúže Rimmel London Lasting Finish Fashion Fire. Žiadaný je aj dlhotrvajúci make-up Rimmel London Lasting Finish 25h Foundation, ktorý zvlhčuje pokožku po celý deň. "Je super na suchú pleť, nie je vidieť, stredné krytie," hovorí o ňom pani Lucia. K dispozícii je aj báza pod make-up, tvárenky či korektory. Vyberte si aj vy zo sortimentu moderných líčidiel Rimmel London Lasting Finish! Z e-shopu ich budete mať doma raz dva.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: