Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Rimmel London 60 Seconds

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:

O rade Rimmel London 60 Seconds

Značka Rimmel London prináša do celého sveta najnovšie trendy priamo z centra módy a kultúry - britskej metropoly Londýna. Má úctyhodnú tradíciu písanú už od roku 1834. Začala ako inšpiratívna parfumárska spoločnosť a priekopníčka v oblasti osobnej hygieny. Dôležitým míľnikom bol pre značku Rimmel London rok 1996, kedy prešla do vlastníctva spoločnosti Coty a stala sa jedným z popredných svetových výrobcov dekoratívnej kozmetiky. Dlhoročnou tvárou Rimmel je modelka Kate Moss.

Rimmel London 60 sekund: Rýchloschnúci laky na nechty

Rovnako ako iné produkty značky, tiež rýchloschnúci laky na nechty z radu Rimmel London 60 sekund sa pýši unikátnym zložením, jednoduchým použitím, typickým britským dizajnom a šetrnosťou voči prírode. Sú ideálne do dnešnej uponáhľanej doby, lebo vám na nechtoch zaschnú za obyčajnú minútu. "Krásne farby, ktoré aj dlho vydržia," chváli laky na nechty z radu Rimmel London 60 sekund vo svojej recenzii pani Helena.

TOP laky na nechty z radu Rimmel London 60 sekund

Vyhľadávaným a uznávaným produktom je lak na nechty Rimmel London 60 sekund Super Shine, ktorý vaše nechty nielenže pôsobivo sfarbí, ale aj rozžiari. Je tiež veľmi odolný - zaistí vám bezchybný vzhľad nechtov až na 10 dní. O presnú a rýchlu aplikáciu laku sa postará inovatívne plochý a široký štetec. "Dodáva ženskosť. Pekný vysoký lesk. Rozhodne odporúčam, " uvádza jedna z užívateliek. Odvážne sfarbenie nechtov ponúka tiež séria Rimmel London 60 sekund Rita Ora - napríklad produkt 878 Roll In The Grass či 901 Darkest Desires. Vyberte si tiež vy zo širokej škály nenápadných aj osobitých odtieňov lakov na nechty Rimmel London 60 sekund!

Doprava:
Platba:
Certifikácia: