Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Púzdra na cumlíky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Púzdra na cumlíky

Cumlíky sú pre mnoho detí nevyhnutnými potrebami na upokojenie a rýchlejšie zaspanie, ale ich strata alebo zašpinenie môže byť veľkým problémom pre rodičov. Preto je skvelým riešením puzdro na cumlík. Vždy vám umožní mať drahocenný cumlík po ruke, pripravený na svoje kúzelnícke úlohy!

Šikovný pomocník aj módny doplnok bábätka

Moderné puzdrá na cumlík majú praktické úchyty, ktoré ich umožňujú prichytiť ku kočíku, autosedačke alebo opasku od nohavíc. Predovšetkým ale hygienicky uchovávajú cumlík, čo je pre deti veľmi dôležité. Puzdro z našej ponuky je vyrobené z bezpečných materiálov a neobsahuje BPA, takže si rodičia nemusia robiť starosti o zdravie svojho dieťaťa. Ľahko sa tiež čistí, a to rodičia s malými deťmi uvítajú dvojnásobne. A čo viac, je vhodné pre deti už od narodenia. Pekné puzdro na cumlík sa teda môže stať darčekom pre bábätko, ktoré idete po prvýkrát navštíviť.

Správna údržba puzdra na cumlík je šetrná

Praktické puzdro na cumlík je určitým symbolom lásky a ochrany, ktorú chcete svojmu dieťatku vždy poskytovať. Určite si ho kúpte pre pokoj v duši pri každodennom používaní cumlíkov. Nezabudnite však, že puzdro na cumlík nie je vhodné dávať do umývačky riadu alebo sterilizátora, ani vyvárať. Jednoducho, potrebuje nežnú starostlivosť, aby mohlo vo vašej rodine slúžiť dlho a spoľahlivo.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest