Púdrové parfumy

Prečo sú púdrové parfumy také obľúbené? Ich vôňa vám totiž dokáže okamžite zlepšiť náladu a prepožičať pocit bezpečia. Nechajte sa roznaznávať nežnou a harmonickou symfóniou vonných zložiek, ktorá obstojí pri všetkých výnimočných udalostiach, ale vďaka svojej ľahkosti a sviežosti ju môžete bez starostí nosiť trebárs každý deň.

Chcem vedieť viac o púdrových parfumoch.


Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Púdrové parfumy

Elegantné, ženské, nežné… púdrové parfumy predstavujú klasickú voľbu, ktorú ženy milujú už po cele desaťročia. Azda práve preto, že majú celkom dlhú tradíciu, niektorí ľudia ich považujú za staromódne a prežité. Nemôžu sa viac mýliť. Popularita moderných púdrových vôní v posledných rokoch raketovo rastie. Púdrové tóny podľa niektorých štúdií dokážu zlepšiť náladu, navodzujú príjemné spomienky z detstva a vyvolávajú pocit bezpečia. Ak vás príliš neoslovila ostrá vôňa citrusových či aromatických parfumov, potom sú pre vás sofistikované púdrové vône ideálnou voľbou.

Obľúbená vôňa púdra

Pleťové a telové púdre v minulosti bývali povinnou súčasťou kozmetickej výbavy. Jedným z najstarších skrášľujúcich tajomstiev je trebárs legendárny ryžový púder, ktorý milovali celé zástupy žien, predovšetkým japonské gejše. Keď sa tento obľúbený púder dostal do Európy, bohaté šľachtičné si do neho pridávali kvetinové vône, okrem iného napríklad kosatce. Práve táto kvetina dnes patrí ku kľúčovým tónom púdrových parfumov.

Ako už možno tušíte, púdrové parfumy neobsahujíú púder ako taký. Pre jedinečný púdrový dojem pridávajú parfuméri do svojich vonných kompozícií zmienené kosatce, potom napríklad fialky, ruže, levanduľu, pižmo či vanilku. A v moderných parfumoch se dnes už veľa vsádza tiež na syntetické púdrové tóny.

Ako voňajú púdrové parfumy?

Púdrové parfumy vás prekvapia svojou jemnosťou i nehou, dokonalou harmóniou vonných ingrediencií. Sú dostatočne elegantné na výnimočné udalosti, často po nich siahajú trebárs nevesty vo svoj svadobný deň, a napriek tomu dokážu byť ľahké a svieže, ako stvorené na každodenné nosenie.

Púdrové tóny vyniknú v drevitých i pižmových vôňach, kvetinovým a ovocným parfumom prepožičiavajú hĺbku, v tých orientálnych zase zjemňujú intenzívnu vôňu vanilky, ambry a pačuli. Sladké a zmyselné púdrové parfumy si vás veľmi ľahko podmania, vyberte si z tých najobľúbenejších púdrových parfumov!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest