Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Prebaľovacie podložky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Prebaľovacie podložky

Prebaľovacie podložky sú šikovným a hygienickým pomocníkom pre rodičov, ktorí sa starajú o malé deti. Jednorazové hygienické podložky ponúkajú spoľahlivú ochranu matraca pred znečistením počas prebaľovania, odnaučovania detí od používania plienok alebo v popôrodnom období.

Prečo by vám doma nemali chýbať jednorazové prebaľovacie podložky

Čo vám tieto jednorazové podložky môžu ponúknuť? Prvou a veľmi dôležitou vlastnosťou je vysoká absorpčná schopnosť. Vďaka špeciálne navrhnutej výplni udržujú vlhkosť vo vnútri a zabraňujú prenikaniu tekutín na matrac. To predstavuje veľkú výhodu, pretože sa vyhnete škvrnám, nepríjemnému zápachu a značne si uľahčíte údržbu matraca. Navyše, materiál prebaľovacích podložiek je šetrný k pokožke a zároveň spĺňa štandardy pre hygienické produkty. Ich povrch je príjemný na dotyk, takže sa dieťa cíti komfortne – poležiačky aj posediačky. To iste uvíta každý rodič, ktorý chce prirodzene potomkom zaistiť pohodlie a bezpečie.

Vítaní pomocníci pri každodennej starostlivosti o dieťa, ale aj v iných situáciách

Jednorázové prebaľovacie podložky vás nadchnú svojou praktickosťou. Sú ľahké, ľahko prenosné a jednoducho použiteľné, vždy a všade po ruke. S pomocou hygienických podložiek si môžete byť istí, že pri prebaľovaní či trénovaní dieťaťa na nočník bude jeho prostredie čisté, suché a pohodlné. A môžu sa vám hodiť aj v iných situáciách, kedy je potrebné chrániť povrchy a udržiavať hygienu. Napríklad pri starostlivosti o inkontinentné osoby, ako núdzová náhrada WC pri cestovaní, na zdravotné alebo rehabilitačné účely, pri domácej manikúre, pedikúre, ale aj pri maľovaní a ďalších kreatívnych aktivitách. Vždy minimalizujú neporiadok a uľahčujú upratovanie.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest