Parfumované vody na textílie

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Parfumované vody na textílie

Parfumovaná voda na textílie, obvykle v rozprašovači, slúži na rýchle a účinné prevoňanie oblečenia, obliečok, záclon, závesov, sedacích súprav, kobercov, kabeliek, cestovnej batožiny i obuvi. Okrem osvieženia a prevoňania všetkých typov textílií dokáže tiež pohltiť nepríjemné pachy. Doprajte si obláčik príjemnej vône aj v interiéri vášho domova alebo po otvorení kufra na dovolenke! Parfumovanou vodou na textílie môžete tiež vzpružiť sedačky vášho rodinného vozidla.

Ako sa používa špeciálny parfum na textílie

Intenzívna vôňa na textil sa väčšinou aplikuje rozstrekovaním zo vzdialenosti 30 cm. Pri použití je treba chrániť oči a nenechávať výrobok v dosahu detí alebo zvierat. Náhodne zasiahnuté oči vypláchnite vodou a pri nechcenom požití parfumovanej vody sa obráťte na lekára.

Iný typ parfumovaných vôd na textílie, napríklad Tesori d'Oriente Laundry, sa používa počas prania. Jeden až dva uzávery nalejte do priehradky práčky na aviváž alebo do piatich litrov vody pri ručnom praní. Po krátkom pôsobení bude vaše oblečenie veľmi zvodne a dlhodobo prevoňané.

Značky vyrábajúce parfumované vody na textílie

Parfumované vody na textílie, založené na vode a esenciálnych olejoch, vyrába talianska značka Nasoterapia, známa aj v sortimente bytových parfumov. Svoju „sestričku“ v podobe vône presycujúcej všetky textílie má tiež kvetinovo-pižmovo-drevitá dámska parfumovaná voda Prada Infusion D'Iris. [Legendárna talianska značka Prada] (https://www.parfemy-elnino.sk/prada/) vytvára luxusnú módu a doplnky už od roku 1913. Uviedla sa aj vo filmoch Diabol nosí Pradu, Pravá blondínka či v seriáloch Sex v meste a Priatelia. Prada, značka hollywoodskych hviezd, prináša neustále novinky plné fantázie, ktoré ocenia aj „parfémoví labužníci“.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest